Nosným materiálem je surová DTD deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto kuchyňským deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech i obladové panely (Egger) či zástěny (Kronospan).


Tloušťky

Pracovní kuchyňské desky prodáváme v základních tloušťkách 28 mm a 38 mm a dále pak pracovní desky Eurolight (lehčené konstrukční desky) v tl. 60 mm.


Dekory

V naší nabídce pracovních desek naleznete pracovní desky od několika výrobců, takže všichni odběratelé mají velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém povrchu.


ZOOM® EUROLIGHT® Pracovní desky Egger

Aktuální designové trendy zdůrazňují hodnotu nábytku tloušťkou použitého materiálu. EUROLIGHT® splňuje tento požadavek a zároveň se vyznačuje sníženou materiálovou naročností a s nízkou váhou pracovní desky. Je obzvláště úsporný na spotřebu materiálu a bez námahy vytvoří požadované spojení moderních tvůrčích ideí s atraktivními dekory a povrchy.  Nad to navíc EUROLIGHT® nabízí nezbytný potenciál úspor při výrobě, ergonomii a dopravě.

Rozšířením stávajícího sortimentu EUROLIGHT® o nové EUROLIGHT® Pracovní desky zdůrazňuje firma EGGER svoji kompetencí coby dodavatel kompletního sortimentu. Mimořádně rozsáhlá paleta dekorů a materiálů jde svým rozsahem možností využití od nábytku až k pracovní ploše. Se stabilní 8 mm EUROSPAN® dřevotřískovou krycí vrstvou, dvěma podélnými uzávěrami a lehkou, v sendviči vysoce stabilní střední vrstvou z 6-tihrané kartonové voštiny, si Vás EUROLIGHT® pracovní desky získají formou a funkčností. Obsáhlý program příslušenství pro spojování a hranování zaokrouhluje rozšířenou nabídku.